Drodzy rodzice! Podążając za nowoczesnymi trendami i metodami pojawiającymi się w pedagogice, nasze przedszkole od września 2021 r. zaczęło realizować , przy wsparciu Akademii Pozytywnego Rozwoju prowadzonej przez Wojciecha Jabłońskiego, założenia Pozytywnej Dyscypliny.

W dniu 30 listopada  obchodzimy andrzejki. W polskiej tradycji to dzień wróżb. Nasza grupa z niecierpliwością czekała na ten dzień.

30.11.2020 r. dzieci z gr. IV uczestniczyły we wspólnych wróżbach i pląsach z okazji andrzejek. Odczytywały przy pomocy rekwizytów, kim będą w przyszłości, jaki zawód będą wykonywać, jakie będą wieść życie, itd.

Mając na uwadze bezpieczeństwo, dobro Waszych dzieci oraz ich samopoczucie, w szkoleniu on-line zorganizowanym specjalnie dla Państwa, będą poruszane tematy dotyczące problemów wychowawczych i budowania dobrych relacji.

W dniu 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko czy duże czy małe lubi zasypiać przytulając swojego ulubionego misia. Szczególnie w tym dniu "Motylki" chcą pamiętać o tej zabawce.