Zapraszamy rodziców dzieci nowoprzyjętych do grupy I "Kotki" (3-latki) na zebranie informacyjne z dyrektorem Przedszkola Miejskiego nr 7 oraz wychowawcą grupy.

Osoby potrzebujące miejsce w przedszkolu w okresie wakacji, proszone są o wypełnienie wniosku i dostarczenie go w nieprzekraczalnym terminie do 14.05.2021 r. włącznie.

W dniu 29.01.2021 r.  nasza grupa wzięła udział w quizie na temat "Bezpieczeństwo w domu i na drodze". Cały tydzień poznawaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz bezpiecznego zachowania w domu i na podwórku.

4 grudnia grupę „Misie” odwiedził św. Mikołaj. Podczas śniadania, gdy nikogo nie było w sali, Mikołaj wszedł do sali najprawdopodobniej przez okno.

30.11.2020 r. dzieci z gr. IV uczestniczyły we wspólnych wróżbach i pląsach z okazji andrzejek. Odczytywały przy pomocy rekwizytów, kim będą w przyszłości, jaki zawód będą wykonywać, jakie będą wieść życie, itd.

W dniu 30 listopada  obchodzimy andrzejki. W polskiej tradycji to dzień wróżb. Nasza grupa z niecierpliwością czekała na ten dzień.

W dniu 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko czy duże czy małe lubi zasypiać przytulając swojego ulubionego misia. Szczególnie w tym dniu "Motylki" chcą pamiętać o tej zabawce.